2% parama

2 PROC_LKVIA_2017

Kviečiame Jus skirti 2% paramą Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijai (LKVIA).

Planuojama, kad surinktos lėšos bus panaudotos sukurti naujovišką geros kokybės internetinį tinklalapį šviesti visuomenę (verslo, mokslo organizacijas, piliečius) kokybės vadybos ir inovacijų valdymo klausimais.

Skirdami 2% paramą Jūs tiesiogiai prisidedate prie pagrindinių LKVIA veiklos krypčių:

• Švietimo,
  • Kokybės ir inovacijų tyrimų,
  • Profesionalių nuomonių vadybos ir inovacijų klausimais teikimo.

Būtume nuoširdžiai dėkingi už prisidėjimą, siekiant kokybiškai pristatyti LKVIA viešojoje erdvėje!

Duomenys apie LKVIA, reikalingi skirti 2 proc. paramą:

1 žingsnis: Prisijungti prie savo internetinio banko ir pasirinkti elektroninį deklaravimą.

2 žingsnis: Pildyti FR0512 versija 04 formą tiesiogiai portale įvedant reikiamus duomenis:

mokestinis laikotarpis – 2018;

mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą (pažymėkite „X“);

E1 Gavėjo tipas – 2;

E2 Gavėjo identifikacinis numeris – 303349405;

E3 Mokesčio dalies paskirtis – Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijai;

E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 2,00.

Šią formą paramai galite pateikti iki 2019 m. gegužės 1 dienos.

Jei kiltų klausimų, kaip pildyti 2 procentų deklaraciją, rašykite info@qualityassociation.lt.