2% parama

2 PROC_LKVIA_2017

Skirdami 2% paramą Jūs tiesiogiai prisidedate prie:

– KOKYBĖS IR INOVACIJŲ TYRIMŲ – gerųjų praktikų analizės ir mokslu grįstų įžvalgų.

– ŠVIETIMO – renginių, konferencijų organizavimo, idėjų sklaidos internete ir spaudoje, mokslinių ir praktinių publikacijų rengimo, dalyvavimo susijusiose studijų programose ir moksliniuose tyrimuose.

– PROFESIONALIOS KOLEKTYVINĖS NUOMONĖS PAREIŠKIMO KOKYBĖS VADYBOS KLAUSIMAIS – teisės aktų, programų ir standartų projektų analizės ir nuomonės teikimo rengėjams.

– INOVACIJŲ RĖMIMO – mokslo ir verslo bendradarbiavimo, kuriant inovacijas bei įtraukiant visuomenę sveikatos, maisto, energetikos, transporto, ir IT srityse.

2014 m. veiklos ataskaita.

2015 LKVIA veiklos ataskaita

2016 LKVIA veiklos ataskaita

2 procentus sumokėto pajamų mokesčio Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijai galite skirti:

Užpildydami ir pateikdami formą FR0512 naudojantis elektroninio deklaravimo sistema:

Jeigu esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį, galite užpildyti ir išsiųsti 2 proc. formą internetiniu būdu. Jums reikėtų:
– Prisijungti prie savo internetinio banko ir pasirinkti elektroninį deklaravimą.
– On-line užpildyti formą FR0512, įvedant reikiamus duomenis, o 10-16 laukeliuose įrašant Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijos rekvizitus:
10. Kodas – 303349405
11. Pavadinimas – Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija
12. Adresas – SAULĖTEKIO AL. 15, VILNIUS
15. Pildyti nebūtina
16 laukelyje įrašykite 2,00, jei skiriate visą paramą.

Atminkite, kad niekas niekada nesužinos, kas ir kiek pervedė lėšų, nes tai yra anonimiška labdara.

Jei kiltų klausimų, kaip pildyti 2 procentų deklaraciją, galite rašyti info@qualityassociation.lt arba skambinti tel.  +370 628 55983.