Parama

Kviečiame Jus skirti 1,2% paramą Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijai.

Iki 2022 m. prašymus pervesti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį paramos gavėjams FR0512 forma (toliau – prašymas) gali būti teikiamas:

Skirdami paramą Jūs tiesiogiai prisidedate prie pagrindinių asociacijos veiklos krypčių:

1. ŠVIEČIAMOJI VEIKLA (renginiai, konferencijos, konsultacijos, mokymai ir pan.).
  2. VERSLO IR MOKSLO SĄLYGŲ VYSTYTI VEIKLAS GERINIMAS (asociacijos atstovavimas verslo, mokslo ir valdžios sektoriuose).
  3. ASOCIACIJOS VEIKLOS PLĖTRA (aukšto lygio mokymai/seminarai, į kuriuos kviečiami kokybės vadybos, vadybos kokybės ir inovacijų profesionalai).

Būtume nuoširdžiai dėkingi už prisidėjimą!

Norėdami skirti 1,2 proc. paramą:

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) .
  2. EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada  – „Pildyti formą“.
  3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
  4. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale.
  5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:

5 Mokestinis laikotarpis – 2019
6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔
E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 303349405
E3 Mokesčio dalies paskirtis –Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija
E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2
E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2023 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus]

Šią formą paramai galite pateikti iki 2020 m. liepos 1 dienos.