Daily Archives: 2019-02-08

Išrinkta nauja asociacijos taryba!

Vakar asociacijos narių susirinkime taip pat išrinkome 7 tarybos narius su kuriais kviečiame susipažinti!

1. Skirmantas Maulevičius, UAB „IfCon“ vadovas
Veiklos temos: privataus kapitalo svarba ir supratimas organizacijose.

2. Artūras Sklėris, UAB „Finansų labirintas“ vadovas
Veiklos temos: verslo ir veiklos procesų valdymas.

3. Gintautas Barcys, Valstybinė vaistų kontrolės tarnybos prie LR SAM vadovas
Veiklos temos: viešojo sektoriaus patirties sklaida diegiant inovacijas ir kokybės vadybos sistemas.

4. Dalius Serafinas, Vilniaus universiteto profesorius
Veiklos temos: Socialiai orientuotos žaliosios ekonomikos tikslai Lietuvoje.

5. Oleg Zakabunin, UAB „Socialinė Ekonominė Agentūra“ vadovas
Veiklos temos: informacijos sauga ir anti-korupcijos rizikos valdymo tobulinimas.

6. dr. Virgilija Vasilienė-Vasiliauskienė, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos viršininko sekretoriato docentė
Veiklos temos: studijų ir aukštojo mokslo reformos ir kokybės užtikrinimo iššūkiai Lietuvoje bei Europos aukštojo mokslo erdvės kontekste.

7. Ramunė Edita Rukšėnienė, Lietuvos standartizacijos departamento kokybės skyriaus vadovė
Veiklos temos: kokybės vadybos standartų projektų nagrinėjimas ir Asociacijos narių pozicijos pateikimas rengėjams.

Sveikiname visą naująją tarybą!

Naujai išrinkta asociacijos prezidentė – Lidija Kraujalienė

Nuoširdžiai sveikiname vakar išrinktą naują asociacijos prezidentę – Lidiją Kraujalienę!

Lidija Kraujalienė 2017-2019 m. ėjo asociacijos Tarybos pirmininkės pareigas, dirba VGTU Verslo vadybos fakulteto Dinamiškosios vadybos institute.

• Lidijos Kraujalienės TIKSLAI 2019-2021 m.:
    KOKYBIŠKOS IR OPERATYVIOS PASLAUGOS VIEŠAJAM IR PRIVAČIAM SEKTORIAMS
    (poreikis – naujų ir pagerintų viešojo sektoriaus paslaugų bei procesų tobulinimas, mokslo ir verslo bendradarbiavimas).
  • ŽINOMUMO DIDINIMAS
    (marketingo strategija: plėsti Facebook vartotojų ratą, ruošti informacinius straipsnius bei sėkmės istorijas viešinimui, kt.).
  • PARTNERIŲ ĮSITRAUKIMAS
    (siekiant tarpusavio bendradarbiavimo, sprendžiant bendras problemas ir gerinant bendradarbiavimą tarp mokslo ir verslo).
  • INOVACIJŲ KONKURSAI IR KOKYBĖS APDOVANOJIMAI.
  • SPRĘSTI NARIAMS AKTUALIUS KLAUSIMUS
    (per renginius, diskusijas, susitikimus, kt.).

Sveikiname prezidentę su naujais iššūkiais ir kviečiame visus prisijungti į komandą idėjų įgyvendinimui!