Daily Archives: 2019-09-12

GEROSIOS PRAKTIKOS VIZITAS BENDROVĖJE „VILNIAUS VANDENYS“

GEROSIOS PRAKTIKOS VIZITAS BENDROVĖJE

„VILNIAUS VANDENYS“

2019.09.25, 12.45 – 15.00

Titnago gatvė 74, LT-02300 Vilnius

„Vilniaus vandenys“ yra didžiausia Lietuvoje vandentvarkos bendrovė, tiekianti geriamąjį vandenį ir tvarkanti nuotekas apie 255 tūkst. klientų. Bendrovė turi Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) suteiktą Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licenciją ir vykdo veiklą Vilniaus miesto savivaldybės, taip pat Vilniaus rajono, Švenčionių ir Šalčininkų rajonų savivaldybių teritorijose. Filialų ir atstovybių įmonė neturi.
Bendrovė tiekia tik požeminį vandenį iš giluminių gręžinių, kurių gylis siekia 40–200 metrų. Per parą įmonė patiekia apie 93 tūkst. kub. metrų vandens ir surenka bei išvalo daugiau nei 111 tūkst. kub. metrų nuotekų.
Atsižvelgiant į tai, kad įmonė teikia strategiškai svarbias viešąsias paslaugas, paslaugų teikimui ir aplinkos apsaugai yra taikomas didelės apimties teisinis reguliavimas. Bendrovė savo veikloje vadovaujasi ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 standartų reikalavimais.

Vizito tikslas: pasidalinti gerąja patirtimi tarp savo srities profesionalų, parodyti, kokie faktoriai įtakoja veiklos bei kokybės procesus įmonėje ir susipažinti su UAB „Vilniaus vandenys“ veikla.

Temos:

• Trumpai apie bendrovę „Vilniaus vandenys“ (veikla, personalas, struktūra)
  • Veiklos bei kokybės procesų tobulinimas (sistema bei strategija, iniciatyvos)
  • Pažintis su Vilniaus miesto nuotekų valykla (pristatymas ir ekskursija)

Programa

12:45 – 13:00 Registracija
13:00-13:45 UAB „Vilniaus vandenys“ pristatymas (veikla, personalas, struktūra)
Veiklos bei kokybės procesų tobulinimas (sistema bei strategija, iniciatyvos)
13:45-14:00 Kavos pertraukėlė
14:00 – 15:00 Pažintis su Vilniaus miesto nuotekų valykla (pristatymas ir ekskursija)

Prašome registruotis ir užduoti klausimus: info@qualityassociation.lt, tel.: 8683 63516. E-REGISTRACIJA.

GEROSIOS PRAKTIKOS VIZITAS SKIRTAS TIK ASOCIACIJOS NARIAMS IR PARTNERIAMS.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA.