Daily Archives: 2019-10-09

VERSLO PUSRYČIAI SU „PROSCI®“. POKYČIŲ VALDYMAS ORGANIZACIJOJE

2019.10.30

Vilnius

Pokyčiai mūsų darbe šiandien yra kasdieniai palydovai,  o ateityje jų vis dažnės ir sudėtingės. Yra paskaičiuota, kad sistemingai valdomos pokyčių iniciatyvos yra įgyvendinamos net šešis kartus sėkmingiau, nei tos, kurios įgyvendinamos „kaip visada“. Kas antra Lietuvos organizacija susiduria su darbuotojų pasipriešinimu pradedant naują iniciatyvą, o kas trečias vadovas net nežino, kaip su tuo tvarkytis.

Šio susitikimo metu aptarsime, kas yra pokyčių valdymas ir du atskirus, tačiau vienas nuo kito priklausančius pokyčio valdymo aspektus: individualaus  komandos nario pokyčio ir pokyčio, kaip organizacinio proceso valdymo bei kaip tai siejasi su kokybės principais. Po šio susitikimo Jūs žinosite kaip pokyčių valdymas organizacijoje, proceso struktūravimas ir specialių įrankių naudojimas padeda suvaldyti žmogiškąją pokyčio pusę bei pasiekti norimus rezultatus.

Pranešėjas

Lukas Mackevičius, UAB „Change Partners“ partneris, sertifikuotas pokyčių valdymo konsultantas, teikiantis konsultacijas daugiau kaip 10 metų. Lukas Mackevičius yra įvairių mokymo metodikų ir programų autorius, turi daugiau kaip 10 metų sėkmingo vadovavimo ir strateginio valdymo patirties privačiose ir visuomeninėse organizacijose. Lukas yra sertifikuotas pokyčių valdymo konsultantas (Prosci, JAV), streso valdymo ir sveikatingumo konsultantas (Canadian Institute of Stress), individualaus ugdymo treneris (CoachU International, JAV), strateginių verslo sesijų moderatorius. Kopenhagos verslo mokykloje įgijo taikomosios ekonomikos ir finansų magistro laipsnį.

Programa:                                         2019 m. spalio 30 d. (trečiadienis)

Laikas Tema Pranešėjai
09:00 – 09:30 Registracija
09:30 – 11:00 Pokyčių valdymas su Prosci Lukas Mackevičius, konsultantas

Renginio kaina:

• Asociacijos nariams – nemokamai.
  • Ne asociacijos nariams – 20 Eur/žmogui + PVM.

Renginio vieta: Vilnius Tech Park SAPIEGOS, Antakalnio 17, LT-10312 Vilnius.

Prašome registruotis ir užduoti klausimus: info@qualityassociation.lt, tel.: 8683 63516. E-REGISTRACIJA.