Naujai išrinkta asociacijos prezidentė – Lidija Kraujalienė

Nuoširdžiai sveikiname vakar išrinktą naują asociacijos prezidentę – Lidiją Kraujalienę!

Lidija Kraujalienė 2017-2019 m. ėjo asociacijos Tarybos pirmininkės pareigas, dirba VGTU Verslo vadybos fakulteto Dinamiškosios vadybos institute.

• Lidijos Kraujalienės TIKSLAI 2019-2021 m.:
    KOKYBIŠKOS IR OPERATYVIOS PASLAUGOS VIEŠAJAM IR PRIVAČIAM SEKTORIAMS
    (poreikis – naujų ir pagerintų viešojo sektoriaus paslaugų bei procesų tobulinimas, mokslo ir verslo bendradarbiavimas).
  • ŽINOMUMO DIDINIMAS
    (marketingo strategija: plėsti Facebook vartotojų ratą, ruošti informacinius straipsnius bei sėkmės istorijas viešinimui, kt.).
  • PARTNERIŲ ĮSITRAUKIMAS
    (siekiant tarpusavio bendradarbiavimo, sprendžiant bendras problemas ir gerinant bendradarbiavimą tarp mokslo ir verslo).
  • INOVACIJŲ KONKURSAI IR KOKYBĖS APDOVANOJIMAI.
  • SPRĘSTI NARIAMS AKTUALIUS KLAUSIMUS
    (per renginius, diskusijas, susitikimus, kt.).

Sveikiname prezidentę su naujais iššūkiais ir kviečiame visus prisijungti į komandą idėjų įgyvendinimui!