Tarptautinis inovacijų konkursas 2016

QIA_logosymbol_text_horizontal_72

„Quality Innovation of the Year 2016“

2016 m. asociacija suorganizavo nacionalinę atranką į tarptautinį inovacijų konkursą „Quality Innovation of the year 2016“. Daugiau nuotraukų.

Tarptautiniame konkurse prizinės vietos laimėtoja tapo inovacija:

Visi nacionalinės atrankos laureatai:

Tarptautinio konkurso nugalėtojai dalyvavo apdovanojimų ceremonijoje Prahoje, kuri vyko 2017 m. vasario 2 d. Apdovanojimus įteikė Suomijos kokybės asociacijos prezidentas.

Nauda dalyviams:

• Apie inovacijas sužinos pažangios šalys ir potencialios rinkos (kiekvienų metų nugalėtojai skelbiami konkurso rengėjų tinklalapyje);
  • Lietuvos inovatorių pripažinimas šalyje ir užsienyje;
  • inovacijų pasitikrinimas, ar įdomu tarptautiniu mastu;
  • profesionalių ekspertų inovacijos įvertinimas.

Pagrindinės datos:

• 2016.05.01 – prasideda paraiškų teikimas.
  • 2016.10.27 – paskutinė paraiškų teikimo diena.
  • 2016.10.28 – 2016.10.31 – nacionalinė atranka. Nacionalinių laureatų paraiškos perduodamos tarptautiniam vertinimui.
  • 2016.11.01 – 2016.11.11 – tarptautinis paraiškų vertinimas.
  • 2017.02.02 – Apdovanojimų ceremonija Prahoje, Čekija. Tarptautinio konkurso nugalėtojams bus įteikti pažymėjimai, pasirašyti SUOMIJOS PREZIDENTO!

Kategorijos:

• Potential innovations – For all innovations that are „still on paper“ and have not been tested in the market yet.
  • Responsible & renewable innovations – For innovations that have a clear environmental focus.
  • Social and health care sector innovations – For innovations in the social and health care sector.
  • Education sector innovations – For innovations in the education sector.
  • Public services innovations – For innovations in the public / municipal service sector.
  • Business innovations (Micro & startup) – For companies with turnover less than 2 million EUR and less than 10 employees.
  • Business innovations (Small and Medium) – For companies with turnover less than 50 million EUR and less than 250 employees.
  • Business innovations (Large) – For companies with turnover more than 50 million EUR and/or more than 250 employees.

Pateiktini dokumentai:

Platesnė informacija.

APDOVANOJIMAI.

Dalyvio mokestis:

• 0 Eur – LKVIA nariams bei partneriams.
  • 25 Eur (+PVM) – ne LKVIA nariams.

Daugiau skaityti apie konkurso procesą.

osallistujat vuosittain graafi_2

INOVACIJŲ KONKURSAS 2015.