Seminaras „Sumanios specializacijos prioritetai: kūrybinga visuomenė ir IT“, 2015.11.24, Kaunas

logo_ss_esf

2015-11-24

Aleksandro Stulginskio universitetas (ASU) Ekonomikos ir vadybos fakultetas: III rūmai, Universiteto g. 10 – 610 kab., Akademija, Kauno r.

Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija (LKVIA) organizuoja seminarą „Sumanios specializacijos prioritetai: kūrybinga visuomenė ir IT“.

Pranešimai:

VISA SEMINARO MEDŽIAGA YRA ATSKIRAI PATEIKIAMA SEMINARO DALYVIAMS, ASOCIACIJOS NARIAMS IR, PAGAL ATSKIRĄ SUSITARIMĄ, VISIEMS NORINTIEMS. DĖL MEDŽIAGOS KREIPTIS: info@qualityassociation.lt

Seminaras remiasi LR švietimo ir mokslo ministerijos bei LR ūkio ministerijų patvirtintais veiksmų planais pagal kryptis „Įtrauki ir kūrybinga visuomenė“ ir „Transportas, logistika ir informacinės ir ryšių technologijos“.

Seminaro tikslas – sužinoti plačiau apie Sumanios specializacijos 2020 prioritetus bei reikalavimus, numatyti savo organizacijos strategines nuostatas dėl dalyvavimo Sumanios specializacijos 2020 finansavimo priemonėse.

Seminaro vertė:

• aiškesnės organizacijos galimybės dalyvauti „Sumanios specializacijos 2020“ finansavimo priemonėse;
  • mokslininkų ir verslininkų tarpusavio ryšių formavimas „Sumanios specializacijos 2020“ prioritetų kontekste.

KVIETIMAS_PROGRAMA

Seminaro kaina – ne LKVIA nariams – 30 eur/dalyviui. Kiekvienam papildomam dalyviui iš tos pačios organizacijos – 20 eur. Į kainą įeina dalomoji medžiaga, kavos ir arbatos pertraukėlės. Kaina pateikiama su PVM.

Kilus klausimams kreiptis: Gintarė Serafinaitė, info@qualityassociation.lt, tel.: 8628 55983. Registracija internetu.

Pastaba: Bus išduodami elektroniniai pažymėjimai. Seminaro medžiaga, nuotraukos ir kita aktuali informacija bus atsiunčiama po seminaro, registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu.